سومین کنفرانس بین المللی شرق شناسی - فردوسی و فرهنگ و ادب پارسی
تماس با دبیرخانه
تلفن ثابت

دبیر خانه هند:

91-11-27666623

 دبیر خانه ایران:

00982128421405

نمابر

00982189784791

ایمیل

culturaljobs1404@gmail.com

آدرس

  Room No – 81,   Faculty of Arts,   University of Delhi,   Delhi-110007, India

 TEL:91-11-27666623

نکات مهمی که شرکت کنندگان در سومین همایش بین المللی شرق شناسی؛ فردوسی و فرهنگ و ادب پارسی باید به دقت مطالعه کنند

5 بهمن 1396


🔰1- بارگذاری مقاله
🔸برای بارگذاری مقاله در سایت همایش (adabiatfarsi.com) ابتدا باید از طریق منو ثبت نام(Registration) نسبت به تکمیل فرم اطلاعات فردی اقدام کرده و از همان طریق نسبت به بارگزاری چکیده مقاله (Abstract) و مقاله کامل (Full Text) اقدام نمایید.

🔰2- اصول نگارش مقاله ،تسریع در داوری و جلوگیری از رد یا بازگشت مقاله ؛

🔻با توجه به سیاست کیفی گرای دبیرخانه همایش های شرق شناسی نسبت به محتوای علمی و ساختار شکلی مقالات دریافتی و انجام داوری دقیق مقالات خواهشمند است جهت جلوگیری از رد یا برگشت مقاله خود به موارد زیر دقت فرمایید:
🔸موضوع مقاله باید با یکی از محورهای همایش در ارتباط باشد.
🔸فونت مقاله به زبان انگلیسی (Times New Roman ) و به فارسی ( B Nazanian) باشد.
🔸چکیده مقاله نباید کمتر از 150 و بیشتر از 350 کلمه باشد.
🔸پژوهشگر ملزم است استانداردهای موجود در فرمت نگارش مقالات کنفرانس را به طور دقیق رعایت کند. برای آگهی از فرمت نگارش مقاله به لینک زیر مراجعه فرمایید.
http://worldconference.ir/adabiatfarsi4/default.aspx
🔸تعیین نویسنده اول و نوشتن وابستگی سازمانی و دانشگاهی نویسندگان مقاله ضروری است.
🔸برای چاپ کتابچه مقالات، داشتن چکیده انگلیسی ضروری است و در ترجمه آن نباید از ترجمه نرم افزاری استفاده گردد. دبیرخانه از چاپ چکیده مقالات انگلیسی با کیفیت پایین نگارشی و معنایی، در کتابچه مقالات همایش معذور است.
🔸نگارش مقاله و سخنرانی در همایش به هر دو زبان فارسی و انگلیسی امکان پذیر است اما اولویت سخنرانی در پنل های کنفرانس از نظر زمانی با مقالات انگلیسی زبان خواهد بود.
🔸دقت داشته باشید تنها مقالاتی امکان چاپ در ژورنال های بین المللی را دارند که به زبان انگلیسی باشند و از آنجا که کنفرانس حاضر بین المللی است، توصیه می گردد پژوهشگران اولویت نگراش و ارائه مقاله خود را به زبان انگلیسی در نظر بگیرند.

🔰3- امور مربوط به همایش
🔸شرکت کنندگان حضوری در هنگام بارگذاری مقالات خود در سایت، باید نسبت به انتخاب یکی از 5 پنل کنفرانس که با موضوع مقالات آنها مرتبط است اقدام نمایند. در صورت عدم انتخاب پنل تخصصی مربوطه یا انتخاب پنل نادرست، مسوولیت عواقب آن بر عهده خود پژوهشگر خواهد بود.
🔸مدت زمان هر پنل 90 دقیقه می باشد که 60 دقیقه به سخنرانی شرکت کنندگان و 30 دقیقه به بحث، پرسش و پاسخ اختصاص خواهد داشت. در هر پنل یک رئیس پنل، دو نفر هیئت رئیسه و 6 سخنران حاضر خواهند بود.
🔸علاقه مندان و شرکت کنندگانی که مایل به حضور در همایش "بدون ارائه مقاله" هستند یا عل رغم داشتن مقاله پذیرفته شده"مایل به سخنرانی در پنل همایش نیستند" یا در زمینه های دیگری از جمله برپایی نمایش و نمایشگاه،برگزاری کارگاه تخصصی، توزیع کتاب و بروشور و مواردی از این دست دارای پیشنهادند، لطفا از طریق وبسایت یا راه های ارتباطی اعلام شده با دبیرخانه تماس حاصل فرمایند.

🔰4- تور همایش
🔸برای اسکان شرکت کنندگان حضوری در همایش، یک هتل "توسط کارگزاری توریستی" که مستقل از دبیرخانه همایش است معرفی خواهد شد. لازم به ذکر است دبیرخانه همایش از برگزاری تور ویژه همایش "معذور است" و تنها به معرفی کارگزار توریستی با تجربه در این زمینه بسنده خواهد کرد. بدیهی است که تصمیم جهت حضور مستقل یا همراه با تور بر عهده خود شرکت کنندگان بوده و دبیرخانه مسوولیتی در این زمینه نخواهد داشت و در معرفی هتل و کارگزار تنها نقش توصیه ای ایفا می کند.
🔸برای سفر به کشور هندوستان نیاز به اخذ ویزای این کشور است. دبیرخانه نسبت به صدور دعوت نامه رسمی جهت پژوهشگران حضوری اقدام خواهد کرد. با توجه به فرآیند زمان بر اخذ ویزا (حداقل 2 ماه)توصیه می گردد پژوهشگران بلافاصله پس از اخذ پذیرش مقاله، نسبت به دریافت دعوت نامه از دبیرخانه و اخذ زمان مصاحبه از سفارت هندوستان در تهران اقدام کرده یا با کارگزاری های توریستی هماهنگی نمایند.


550
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

سامانه مدیریت همایش های موسسه سفیران فرهنگی مبین